SPF 5000TL HVM-P
SPF 5000TL HVM-P
SPF 5000TL HVM-P

SPF 5000TL HVM-P

Fiyat : $790.00  + KDV
KDV Dahil : ₺30.905,75
TL Fiyat : ₺25.754,79(₺5.150,96 + KDV)

Growatt SPF 5000TL HVM-P 5 kW Monofaze Off Grid İnverter

 

Growatt Off grid solar inverterler elektriğin ulaşamadığı bağ evleri, dağ evleri, karavanlar ve teknelerde kullanılan güneş enerjisi sistemleri için ideal bir inverterdir. Off grid sistemler şebekeden bağımsız akü destekli sistemlerdir. Growatt off grid inverterler de hem akü desteği sunmaktadır hem de lityum batarya ile çalışma özelliğine sahiptir.

Şebekeden bağımsız güneş enerjisi sistemleri gündüz güneşten elde edilen enerjiye akü ve lityum bataryalara depolayarak gece bu enerjinin kullanılmasına olanak sağlamaktadır. Doğru bir sistem tasarımı da kullanılacak elektrikli aletlere ve tüketim alışkanlığına göre hesaplanmaktadır, sistem gücü oluştuktan sonrada ister Growatt 3 kW off grid solar inverter ister de Growatt 5 kW off grid solar inverter sistemine dahil olabilir.

Growatt off grid inverterlerin entegreli wifi izleme modülü vardır , wifi yada GPRS ile uzaktan izleme yaparak güneş enerjisi sisteminizin ne kadar güç ürettiğini ve bataryalarınızın durumunu kolaylıkla ister cep telefonunuzdan ister bilgisayarınızdan takip edebilirsiniz.

30 kW'a kadar paralellenebilme özelliğine sahip monofaze Growatt off grid inverterleri 3 adet olarak parallelediğinizde sistemi trifaze olarak kullanmaya da olanak tanımaktadır.

11.5 kg ağırlığındaki 5 kW off grid inverter hafifliği ile kolay taşıma ve kurulum imkanının yanı sıra tasarımı ile de kompakt bir tasarıma sahiptir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR