SPF 5000 ES
SPF 5000 ES
SPF 5000 ES

SPF 5000 ES

Fiyat : $920.00  + KDV
KDV Dahil : ₺35.915,33
TL Fiyat : ₺29.929,44(₺5.985,89 + KDV)

Growatt SPF 5000 ES 5 kW Monofaze Off Grid İnverter


Growatt off grid solar inverterlerden ES serisi hem bataryalı hem de bataryasız çalışma özelliğine sahiptir. Şebeke bağlantısının olmadığı dağ evleri, bağ evleri ve yayla evlerinde kurulacak güneş enerjisi sistemlerinde tercih edilen solar inverterdir. Bataryasız da çalışabilen Growatt ES serisi inverterleri öz tüketim modellerinde de kullanılmaktadır.  6 adete kadar paralelleme özelliğine sahiptir(Paralel özelliği sadece akü/pil bağlı iken kullanılabilir). Aynı zamanda 3 tane growatt 5000ES modeli kullanarak trifaze bir elektrik şebekesi oluşturmak ve kullanmak mümkündür. 

MPPT özellikli bu inverter, yüksek frekanslı saf sinüs dalgası inverterdir. Tek bir cihazda bir UPS fonksiyon modülü ile entegre edilmiş, şebekeden bağımsız yedek güç ve öz tüketim uygulamaları için mükemmel olan çok işlevli bir kapalı off grid solar invertördür. Bu inverter akü ile, lityum piler ile veya veya aküsüz ve  pilsiz çalışabilir. Şebeke veya ikinci bir AC kaynağından bağlantı entegre edilebilir. Opsiyonel olarak önerilen WiFi / GPRS modülü, invertere kurulacak tak ve çalıştır bir izleme cihazıdır. Bu cihaz ile kullanıcılar PV sisteminin durumunu cep telefonundan veya web sitesinden istedikleri zaman istedikleri yerde izleyebilirler.

Growatt ES serisi inverterler hem akü hemde lityum bataryayı desteklemektedir. Batarya şarj ve deşarj süresi planlayabilirsiniz. 120 Volt dan 450 VDC’ye kadar PV giriş voltaj aralığında çalışabilir. Online akıllı servis hizmeti vardır ve ücretsiz Wifi cihazı ile uzaktan ister cep telefonundan isterseniz de bilgisayardan takip edebilirsiniz.

12 kg ağırlığında olup ölçüleri 330x485x135mm’dir. Hafik yapısı sayesinde kolay taşıma ve kurulum imkanı sunmaktadır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR