DELTA RPI M10A
DELTA RPI M10A

DELTA RPI M10A

Fiyat : $0.00  + KDV
KDV Dahil : ₺0,00
TL Fiyat : ₺0,00(₺0,00 + KDV)

Maksimum Karlılık

RPI M10A solar invertör 10 kVA güç çıkışına sahiptir. Bu yeni üç fazlı transformatörsüz güneş enerjisi invertörü, maksimum çok yönlülük ve karlılığın önemli olduğu konut veya küçük ticari PV uygulamaları için tasarlanmıştır. % 98,3'e varan yüksek maksimum verim sayesinde, cihazdan PV santralinden optimum verim alınması sağlanır.

Esnek Sistem Tasarımı

Sistem planlayıcı için 200 – 1000 V'luk geniş giriş voltajı aralığı ve 2 MPP izleyici sayesinde maksimum esneklik sağlanır. Yeni ünite, başlıca PV modülü türleriyle uyumludur ve IP65 dereceli sağlam muhafaza, dış mekan kurulumuna olanak tanır.

Basit kurulum

RPI M10A'nın hafif ve kompakt tasarımı kurulumu büyük ölçüde kolaylaştırır. İnvertör, teslimat kapsamında ünitenin çeşitli duvar yüzeylerine kolayca monte edilmesini sağlayan benzersiz bir duvara montaj braketi içerir.

Akıllı soğutma tasarımı

İnvertör, soğutma için doğal bir konveksiyon süreci yoluyla ısıyı invertörden uzaklaştıran yenilikçi bir soğutucu tasarımı kullanır. Fan gerekmediği için bakım maliyetleri azalır ve duyulabilir gürültü büyük ölçüde azalır. Ayrıca akıllı soğutma tasarımı elektronik bileşenlerin ömrünü uzatır ve solar İnvertörün ömrünü uzatır

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR